Skupinové Cvičenia

TABATA

Vysoko intenzívny intervalový tréning, ktorý pozostáva z 8 – 10 kôl. Kde platí princíp: 1 kolo = 8 sérií = 4 minúty. Snaha je, o čo najviac opakovaní pri intervale 20/10. 20 sekúnd cvičíme naplno a 1é sekúnd odpočívame.Využívame hlavne váhu vlastného tela. Táto lekcia je výborná zlepšenie kondície, spevnenie a vyformovanie tela.

Vhodné pre tých, ktorí si chcú poriadne zamakať a posunúť svoje hranice.
Cena: 3,50€ v KE/ 2,50€ v GL / 2,00€ v SP. VL.  rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu


BODYSTYLING

Intenzívny tréning, ktorý pozostáva z rôznych techník a za použitia najmodernejších metód a princípov. Počas lekcie využijeme nielen váhu vlastného tela, ale aj rôzne náradie a náčinie. Stepy, bosu, overball, fitball, plymetrické pomôcky. Cvičenie krásne formuje postavu a zlepšuje kondíciu.

Vhodné pre tých, ktorí majú chuť si kvalitne zacvičiť a posilniť celé telo.
Cena: 3,50€ v KE/ 2,00€ v SP. VL., rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu


PORT DE BRAS

Port de Bras je špeciálne skupinové cvičenie, spájajúce prvky klasického a moderného tanca, posturálneho tréningu, strečingu, pilates a power jogy. Vďaka všetkým týmto štýlom je cvičenie prirodzene ladné a úžasne ženské. Plynulé sekvencie pohybov ti naťahnú skrátené svaly, uvoľnia a mobilizujú chrbticu a kĺby, posilnia ochabnuté svalstvo, upravia držanie celého tela, zdokonalia pohybové stereotypy, zlepšia koordináciu a ladnosť pohybu.

Na toto cvičenie nemusíte byť tanečnica, je vhodné pre všetkých, dokonca aj pre tehuľky.
Cena: 3,50€ v KE, rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu


TRX SPECIAL

Intervalový tréning na závesných pásoch. V lekcii sa kombinuje TRX s cvikmi s vlastnou váhou. Väčšinou pracujeme intervalovo tak, aby sme zapojili, čo najviac svalových partií naraz. TRX je výborné na posilnenie hlbokého stabilizačného systému. Krásne tvaruje telo, zlepšuje kondíciu a vďaka TRX získate aj silu.

Vhodné pre tých, ktorí majú chuť na zmenu.
Cena: 3,50€ v KE, rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu


HIIT TRÉNING

Intervalový kruhový tréning s využitím rôzneho náradia a náčia. Použité metódy a intervaly sú vždy iné. Medzi pomôckami určite nájdeme činky, gumičky, stepy, kotúče, či kettlebelly. Lekcia krásne spevní telo a zlepší kondíciu.

Vhodné pre tých, ktorí majú radi akčné hodiny.
Cena: 3,50€ a 2,50€ v GL, rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu


DANCE AEROBIC

Tanečná lekcia vhodná na odbúranie každodenného stresu a napätia. Navyše spálime prebytočný tuk a krásne vyformujeme postavu. To všetko v sprievode skvelej hudby a vynikajúcej atmosféry. Na záver lekciu spestríme posliňovaním ženských partií.

Vhodné pre tých, ktorí majú radi tanec.
Cena: 3,50€, rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu


KURZ LADYWORK – DIASTÁZA a PANVOVÉ DNO

Kurz pre ženy, ktoré potrebujú vyriešiť ochabnuté bruško (aj po pôrode). Lekcia spája prvky rôznych techník ako yoga, pilates a posilňovanie. Je aj pre ženy, ktoré by rady vyriešili problém aj s únikom moču a spevnili panvové dno.Navyše je to BABY FRIENDLY lekcia = môžete svoje dieťatko zobrať so sebou. Dozviete sa naše know-how, pomocou ktorého dokážete pomôcť nielen sebe, ale aj svojim kamarátkam. Kurz je možné si objednať aj k Vám do firmy, či OZ, CVČ, či iného združenia a spolku.

Vhodné pre všetky ženy, či už po pôrode, alebo pre tie skôr narodené.
Cena: 50€ v KE celý kurz. Informácie a rezevácie priamo v rozvhu
Cena: 150€ v KE individuálny kurz. Informácie a rezervácie mailom: info@katiesclub.sk


AKČNÉ MAMINY

Skupinové cvičenie pre mamičky s deťmi. Počas cvičenia mamička využíva nielen váhu svojho vlastného tela, ale aj dieťatka. Cvičenie je zamerané na časti tela, ktoré počas tehotenstva a po pôrode dostali najviac zabrať. Takýmto spôsobom dosiahnete krajšiu a pevnejšiu postavu.Cvičenie je aj podľa koncepcie Anny Kohútovej – cvičenie s deťmi v šatkách.

Cvičenie je vhodné pre všetky mamičky, ktoré majú chuť byť akčné a zažiť úplne nový rozmer cvičenia.
Cena: 4,50€ v KE, rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu


BODYWORK

Skupinové cvičenie na spevnenie a vyformovanie postavy. Počas lekcie využijeme nielen váhu vlastného tela, ale aj rôzne náradie a náčinie. Lekcia je dynamická a plná energie. Zlepší kondíciu a silu.

Cvičenie je vhodné pre všetkých, ktorí majú radi dynamické lekcie.
Cena: 2,00€ v SP. VL., rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu


LADYFIT

Skupinové cvičenie len pre ženy. Počas lekcie sa zameriame na hlavné ženské partie, ktoré spoločne spevníme a vyformujeme. Lekcia je šetrná ku kĺbom a neskáče sa pri nej.

Cvičenie je vhodné pre všetky ženy, dokonca aj pre začiatočníčky.
Cena: 2,00€ v SP. VL., rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu


SPINNING

Je dynamické skupinové cvičenie na stacionárnych bicykloch, ktoré spája hudbu, motiváciu a predstavivosť do jedného celku s presne dávkovaným tréningom. Tento originálny cyklistický program ponúka fyzické a psychické prvky športového tréningu ľuďom každého veku a úrovne zdatnosti. Krásne vyformuje hlavne nohy, zadoček a zlepší kondíciu.

Vhodné pre všetkých nadšencov cyklistiky bez rozdielu veku a pohlavia.
Cena: 3,50€ v KE, rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu


BABY FIT WORK

Baby Fit Work je špeciálne skupinové cvičenie pre mamičky s deťmi do 3 rokov. Cvičenie je zamerané hlavne na spevnenie postavy a zlepšenie kondícii po pôrode. Bábätko bude slúžiť ako závažia navyše, alebo je možné mu zobrať hračky a nechať ho sa hrať v telocvični. Na tejto lekcii je dôležitá mamička. Výhodou je, že všetky v miestnosti ste si rovné a všetky vás spája snaha byť fit čo najskôr a my vám v tom pomôžeme.

Toto cvičenie je vhodné pre všetky maminy na materskej.
Cena: 3,50€ v KE, rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu


HAPPY FITNESS DAY 2017

Časový harmonogram lekcií počas podujatia HAPPY FITNESS DAY 2017 v Košiciach. Akcia sa koná v sobotu, 25/11/2017 na Jedlíkovej 7. vybrať si budete môcť z 8 rôznych lekcií. Stačí si vybrať. Predpredaj vstupeniek na stránke fitness clubu za výhodnenú cenu 12€/ osoba. Možnosť zakúpenia aj na mieste za cenu 15€/ osoba. V cene je aj občestvenie a pitný režim.


ČAS LEKCIA
8:00 – 8:50 Registrácia
8:50 – 9:00 Otvorenie
9:00 – 9:50 ZUMBA / Petra Lacková
10:00 – 10:50 BODYPUMP / Veronika „Rebeka“ Mikitová
11:00 – 11:50 PILOXING / Tatiana Vargovčáková
11:50 – 12:10 Prestávka
12:10 – 13:00 TABATA / Lenka Gallov & Juraj Vízi
13:10 – 14:00 CREATIVE YOGA / Gabriela Holcer