Skupinové Cvičenia

TABATA

Vysoko intenzívny intervalový tréning, ktorý pozostáva z 8 – 10 kôl. Kde platí princíp: 1 kolo = 8 sérií = 4 minúty. Snaha je, o čo najviac opakovaní pri intervale 20/10. 20 sekúnd cvičíme naplno a 1é sekúnd odpočívame.Využívame hlavne váhu vlastného tela. Táto lekcia je výborná zlepšenie kondície, spevnenie a vyformovanie tela.

Vhodné pre tých, ktorí si chcú poriadne zamakať a posunúť svoje hranice.
Cena: od 2,50€ v KE, PA, GL, VF. Rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu. Akceptujeme kartu MultiSport.


BODYSTYLING

Intenzívny tréning, ktorý pozostáva z rôznych techník a za použitia najmodernejších metód a princípov. Počas lekcie využijeme nielen váhu vlastného tela, ale aj rôzne náradie a náčinie. Stepy, bosu, overball, fitball, plymetrické pomôcky. Cvičenie krásne formuje postavu a zlepšuje kondíciu.

Vhodné pre tých, ktorí majú chuť si kvalitne zacvičiť a posilniť celé telo.
Cena: 3,50€ v KE, rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu. Akceptujeme kartu MultiSport.


KRUHOVÝ TRÉNING

Vysoko -intenzívny tréning zameraný na posilnenie celého tela. Označené stanovištia s rôznym náradím a náčiním, v sprievode hudby s vždy iným časovým intervalom. Skvelá lekcia na zlepšenie kondície, sily a pokiaľ chcete krásne vyformovať postavu a spáliť prebytočný tuk.

Lekcia je dokonca vhodná aj pre začiatočníkov.
Cena: 3,50€ v KE, rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhuAkceptujeme kartu MultiSport.


TRX

Intervalový tréning na závesných pásoch. V lekcii sa kombinuje TRX s cvikmi s vlastnou váhou. Väčšinou pracujeme intervalovo tak, aby sme zapojili, čo najviac svalových partií naraz. TRX je výborné na posilnenie hlbokého stabilizačného systému. Krásne tvaruje telo, zlepšuje kondíciu a vďaka TRX získate aj silu.

Vhodné pre tých, ktorí majú chuť na zmenu.
Cena: 3,50€ v KE, rozpis lekcií a rezerváciepriamo v rozvhu.Akceptujeme kartu MultiSport.


POWER YOGA

Body&Mind lekcia, ktorá zlepšuje držanie tela, spevňuje ochabnuté svalstvo a naťahuje to skrátené. Má blahodárny vplyv na psychiku a odbúrasa stres a napätie. Rozvíja sebadisciplínu a koncentráciu. Lekcia je vhodná pre tých, ktorí majú radi pomalšie lekcie, ktoré otvárajú aj myseľ.

Vhodné pre všetkých milovníkov body & mind lekcií.
Cena: od 3,50€ v KE. Rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhuAkceptujeme kartu MultiSport.


Kurz je primárne zameraný na nápravu diastázy priamych brušných svalov, ktorá vznikla v období tehotenstva. Sekundárne sa zameriava na posilnenie panvového dna vo všetkých vrstvách a na spevnenie jadra (core). Kurz prebieha v skupinke od 4 do 12 žien. Týždeň pred začatím skupinových kurzov prebieha WORKSHOP, kde je možnosť bezplatnej diagnostiky. Kurz je možné si objednať aj k Vám do firmy, OZ, CVČ, či iného združenia a spolku.

Vhodné pre všetky ženy, či po pôrode, alebo aj pre tie skôr narodené.
Ladywork – diastáza: 69€/ 1 osoba
Individuálne kurzy:
199€* 1 osoba/ 159€* pri 2 osobách naraz/ 129€ pri 3 osbách naraz
Informácie a rezervácie mailom: info@katiesclub.sk *možnosť platby aj na splátky.


AKČNÉ MAMINY

Program pre ženy, ktoré potrebujú spevniť a vyformovať postavu po pôrode. Tréningy sú zameranú nielen na formovanie, ale aj zlepšovanie kondície, sily a odstránenie akútnych boletí spojených s nosením detičiek na rukách. Je to ideálnym pokračovaním pre absolventky programu Ladywork – diastáza. Navyše, tréningy sú BABY FRIENDLY = môžete svoje dieťa zobrať so sebou.

Vhodné pre všetky ženy.
Cena: 3,50€ v KE, rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhuAkceptujeme kartu MultiSport.


SPINNING

Je dynamické skupinové cvičenie na stacionárnych bicykloch, ktoré spája hudbu, motiváciu a predstavivosť do jedného celku s presne dávkovaným tréningom. Tento originálny cyklistický program ponúka fyzické a psychické prvky športového tréningu ľuďom každého veku a úrovne zdatnosti. Krásne vyformuje hlavne nohy, zadoček a zlepší kondíciu.

Vhodné pre všetkých nadšencov cyklistiky bez rozdielu veku a pohlavia.
Cena: 3,50€ v KE, rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhuAkceptujeme kartu MultiSport.


PORT DE BRAS

Port de Bras je špeciálne skupinové cvičenie, spájajúce prvky klasického a moderného tanca, posturálneho tréningu, strečingu, pilates a power jogy. Vďaka všetkým týmto štýlom je cvičenie prirodzene ladné a úžasne ženské. Plynulé sekvencie pohybov ti naťahnú skrátené svaly, uvoľnia a mobilizujú chrbticu a kĺby, posilnia ochabnuté svalstvo, upravia držanie celého tela, zdokonalia pohybové stereotypy, zlepšia koordináciu a ladnosť pohybu.

Na toto cvičenie nemusíte byť tanečnica, je vhodné pre všetkých, dokonca aj pre tehuľky.
Cena: 3,50€ v KE, rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu.Čoskoro opäť v našom rozvrhu!


DANCE AEROBIC

Tanečná lekcia vhodná na odbúranie každodenného stresu a napätia. Navyše spálime prebytočný tuk a krásne vyformujeme postavu. To všetko v sprievode skvelej hudby a vynikajúcej atmosféry. Na záver lekciu spestríme posliňovaním ženských partií.

Vhodné pre tých, ktorí majú radi tanec.
Cena: 3,50€, rozpis lekcií a rezervácie priamo v rozvhu. Čoskoro opäť v našom rozvrhu!


HAPPY FITNESS DAY 2018

Skupinové cvičenia

Časový harmonogram lekcií počas podujatia HAPPY FITNESS DAY 2018 v Košiciach. Akcia sa koná v sobotu, 24/11/2018 v telocvični Ferka Urbánka (TUKE). Vybrať si budete môcť zo 4 rôznych lekcií. Predpredaj vstupeniek na stránke Katies club za výhodnenú cenu 12€/ osoba. Možnosť zakúpenia aj na mieste za cenu 15€/ osoba. Možnosť kúpiť si len 1 lekciu samostatne za 3,50€/ osoba. V cene je aj občestvenie a pitný režim.


ČAS LEKCIA
8:00 – 8:50 Registrácia
8:50 – 9:00 Otvorenie
9:00 – 9:50 TABATA PARTNERS / Blanka & Juraj
10:00 – 10:50 ZUMBA / Petra Lacková
11:00 – 11:50 HIIT MIX / Lenka & Katie
12:00 – 12:50 YOGA / Tatiana Vargovčáková
13:00 – 13:30 TOMBOLA / Záver podujatia