Relooking®

Špeciálny lifestylový program, ktorý zmení nielen tvoju postavu, ale aj život!

Relooking ťa naučí správne cvičiť, racionálne sa stravovať a pozitívne myslieť. Navyše, získaš krásne, pevné a hlavne zdravé telo. Tréningy a stravu nastavujeme individuálne podľa tvojho denného režimu. Spoločne zmeníme tvoj život k lepšiemu, aktívnejšiemu a hlavne zdravšiemu. Pomôžeme ti prekonať náročné kroky na ceste k úspechu. Budeme ťa motivovať a podporovať. Výsledky, ktoré dosiahneš sú trvalé a hlavne dosiahnuté prirodzenou cestou bez diét a obmedzovania sa. Stačí si vybrať formát programu, ktorý ti najviac vyhovuje.

Relooking classic je základný tréningový program. Je to komplexný cvičebný program, ktorý je maximálne personalizovaný nielen typmi tréningov a výberom cvikov, ale aj dňami a časom, ktorý si určíš ty a my sa prispôsobíme. Zaručene zažiješ pestré, dynamické a vždy iné tréningy. Súčasťou programu je aj test telesnej zdatnosti pred a po skončení, spolu aj s meraním, vážením, či celkovou telesnou analýzou, edukáciou, tréningovým denníkom a doplnkom výživy. Program obsahuje celkovo 19 lifestylových tréningov aa možnosť si dokúpiť masáž priamo domov s 20% zľavou.

Najvyššia forma ponúkaného programu Relooking. Vhodná hlavne pre toho, kto je  pracovne vyťažený, či nie je fanúšikom fitness centier. Dokonca aj pre toho, kto má rád pohodlie domova. Osobný tréner príde priamo k tebe domov. Ušetríš tak čas a hlavne nič sa nevyrovná pohode, ktorú cítiš doma. My prinesieme všetko náradie a náčinie potrebné k tréningom.  Doslovo zmeníme tvoju obývačku na fitko. Program je maximálne personalizovaný nielen typmi tréningov a výberom cvikov, ale aj dňami a časom, ktorý si určíš ty a my sa prispôsobíme. Súčasťou programu je aj test telesnej zdatnosti pred a po skončení, spolu aj s meraním, vážením, či celkovou telesnou analýzou, edukáciou, tréningovým denníkom a doplnkom výživy. Program obsahuje celkovo 19 lifestylových tréningov a a možnosť si dokúpiť masáž priamo domov s 20% zľavou.

Špecifická forma programu, ktorá prebieha v malej skupinke do 8 osôb. Sila tímu skutočne posúva ďalej. Program je vhodný hlavne pre milovníkov skvelej partie a najmä ak si súťaživý typ. Hlavným rozdielom v programe TEAM je, že dni a časy tréningov sú presne dané a taktiež je daný aj začiatok a koniec kurzu. Ty sa prispôsobíš skupinke, no skupinka sa ti odvďačí energiou a atmosférou. Zaručene zažiješ pestré, dynamické a vždy iné tréningy. Súčasťou programu je aj meranie, váženie, či celková telesná analýza, edukácia a doplnky výživy. Program obsahuje celkovo 19 lifestylových tréningov a možnosť si dokúpiť masáž priamo domov s 20% zľavou.

Obsah programov:
 • 19x osobný tréning (vždy iný, pestrý a dynamický)
 • 1x praktický workshop o zdravej strave
 • Test telesnej zdatnosti pred a po
 • Analýza pohybového aparátu
 • Celková telesná analýza pred a po (tuk, svaly, viscerálny tuk, kvalita svalov,…a.i.)
 • Non-stop poradenstvo cez FB, sms, e-mail (fitness + stravovanie)
 • Členská karta plná výhod
 • Fitness edukácia
 • Tréningový denník
 • Meranie, váženie pred a po
 • Foto pred a po

Cena jednotlivých programov:
RELOOKING EXCLUSIVE: 459€*
RELOOKING SOLO: 359€*/1 osoba samostatne/  DUO: 299€* pri 2 osobách cvičiach naraz/ TRIO: 239€* pri 3 osobách cvičiacich naraz
RELOOKING TEAM: 199€* /1 osoba v max skupinke 6 osôb/
* možnosť platby aj na splátky, možnosť modifikácie počtu tréningov a pri dlhodobej spolupráci výrazné zľavy
* k programu RELOOKING (okrem exclusive) je nutné si zakúpiť aj permanentku do fitness centra