Služby Navyše

DIAGNOSTIKA DIASTÁZY

Ak máte aj po pôrode vypuklé bruško, s veľkou pravdepodobnosťou sa vás tento problém týka! Diagnostika prebieha následovne:

  • Krátka zdravotná a športová anamnéza spojená s diskusiou
  • Samotná diagnostika palpačnou technikou, ktorá je bezbolestná
  • Samovyšetrenie – ukážeme vám, kde sa diastáza nechádza
  • Vyhodnotenie výsledkov a rozsahu poškodenia brušnej steny
  • Návrhy na riešenie vzniknutého problému

15€/ 1 osoba/ 30min. Diagnostikovanie najčastejšie prebieha v priestoroch Katies clubu. Nutné objednať sa vopred! info@katiesclub.sk. V prípade, že sa diagnóza potvrdí a klient sa rozhodne vstúpiť do kurzu Ladywork – HELP ME, diagnostiku od nás dostane úplne ZADARMO!


MASÁŽ
Doobeda je k dispozícii naša masérka, rehabilitačná setra, trénerka a inštruktorka s dlhoročnou praxou Tatiana. V poobedných hodinách je k dispozícii náš športový masér a fyzioterapeut s dlhoročnou praxou s profesionálnymi športovcami Karol.
Masáž je prispôsobená podľa potreby a po diagnostike:
  • RELAX > 60min / 24€ / masáž celého tela
  • FYZIOTERAPHY > 60min / 29€/ fyzioterapeutické cvičenia podľa potreby + masáž
  • KINESIOTEPING > 60min / 29€ / liečenie a fixovanie postihnutého miesta + fyzio paktiky
  • BACK PAIN > 60min / 29€ / masáž celého chrbta pomocou bankovania

Stačí si vybrať typ masáže a zarezervovať si čas, ktorý vám najviac vyhovuje priamo v rozvrhu. Platba za masáž prebieha bezhotovstne prevodom na účet. Pokiaľ máte záujem o čas a deň, ktorý nie je v ponuke, prípadne máte záujem o masáž priamo u Vás doma. Stačí nás kontaktovať.


TRÉNINGOVÝ PLÁN

Jedná sa o vypracovanie tréningového manuálu zväčša robeného na 15 až 20 tréningov. V praxi to znamená, že absolvujete 1x tréning s osobným trénerom, ktorý vám nastaví a nakombinuje cviky podľa vami stanoveného cieľa. Následne vám vysvetlí techniku prevedenia cvikov, ovládanie strojov, správne dýchanie a názvoslovie. Vypracovanie plánu prebieha na mieste na základe úvodného rozhovoru, dotazníka a celkovej anamnézy. Približný čas tréningovej jednotky je 60 – 80min. Po skončení klient do 2 dní obdrží tréningový plán v printovej a aj v pdf verzii, podľa ktorého následné cvičí vo zvolenom fitness centre už sám, podľa programu. Tréningový plán môže byť vytvorený na prostredie fitness centra, telocvične, funkčnej sály, či dokonca vášho domova. V prípade záujmu je nutné sa objednať mailom, alebo telefonicky.

TP je vhodné pre absolventov programu RELOOKING a RELOOKING TEAM a pre tých, ktorí už majú skúsenosti so športom.
Cena: 30€/ 1 osoba
+ vstup do fitness centra


TRÉNING BASIC

Jedná sa o klasické osobné tréningy pod vedením trénera, ktoré možno poznáte z iných fitness centier. Pred týmto typom tréningu je nutné osobné stretnutie, na ktorom sa prejdú vaše ciele, anamnézy a možnosti. Až po absolvovaní konzultácie pristúpime k tréningu. Takéto tréningy neobsahujú stravu, denník, fotenie, doplnky výživy, či iné služby, ktoré obsahuje RELOOKING a RELOOKING TEAM.
BT je vhodný pre pokročilých a skúsených cvičencov, ktorí hľadajú zmenu vo svojej tréningovej rutine a pre tých, ktorí chcú cvičiť bez zmeny stravy, alebo zaznamenávania progresu. Taktiež vhodné pre tých, ktorí absolvovali tréningový program a ešte raz by chceli absolvovať tréning s trénerom, aby sa ubezpečili, že správne všetko ovládajú.
Cena:
25€/ 1 tréning / 1 osoba
40€ / 1 tréning / 2 osoby naraz
+ vstup do fitness centra


TRÉNING COMBI

Jedná sa o kombináciu osobných tréningov BASIC a skupinových cvičení podľa vlastného výberu. Opäť je potrebné absolvovať osobné stretnutie. V takomto prípade klient absolvuje kombináciu tréningov v intervale 3x týždenne tréning za zvýhodnenú cenu.
CT – je vhodné pre tých z vás, ktorí majú radi kolektívne cvičenia a nie sú si veľmi istý v posilňovni, či funkčnej sále, no chcú viditeľné výsledky na svojom tele.
Cena:
28€ / 1x Basic Tréning + 2x skupinové cvičenie
48€ / 2x Basic Tréning + 1x skupinové cvičenie
+ vstup do fitness centra


 EAT FRESH – BE FRESH

Trénujete poctivo, no nevidno výsledky? Možno je problém v strave. Neviete čo jesť pred, alebo po tréningu? Chcete mať istotu v tom, ako má vyzerať zdravý tanier? Pokiaľ áno, táto služba je presne pre vás! Ponúkame vám možnosť objednať si konzultáciu s expertkou na stravovacie režimy, ktorá vám objasní veľa vecí a taktiež aj nastaví ten správny stravovací režim a odporučí vám aj správny pohyb. Žiadne diéty a trápenie. Ale chutná a vyvážená strava. Konzultácia obsahuje aj telesnú analýzu, ktorá nám odkryje ďalšie parametre, ktoré vám vysvetlíme a poradíme, ako ďalej. Pokiaľ máte záujem o konzultáciu, stačí nás kontaktovať mailom, telefonicky, alebo sms. Miesto a čas prispôsobíme vašim požiadavkám.
Cena:
30€/ cca 60 – 80min stretnutie / vrátane materiálov


RELOOKING PROGRAM

Relooking classic je základný tréningový program. Je to komplexný cvičebný program, ktorý je maximálne personalizovaný nielen typmi tréningov a výberom cvikov, ale aj dňami a časom, ktorý si určíš ty a my sa prispôsobíme. Zaručene zažiješ pestré, dynamické a vždy iné tréningy.

Cena programu:
CLASSIC: 359€* 1 osoba samostatne/ 299€* pri 2 osobách/ 239€* pri 3 osobách cvičiacich naraz + permanentka
* možnosť platby aj na splátky, možnoti modifikovania počtu tréningov a pri dlhodobej spolupráci výrazné zľavy.


RELOOKING TEAM

Špecifická forma programu, ktorá prebieha v malej skupinke do 8 osôb. Sila tímu skutočne posúva ďalej. Program je vhodný hlavne pre milovníkov skvelej partie a najmä ak si súťaživý typ. Dni a časy tréningov sú presne dané. Daný aj začiatok a koniec kurzu.

Cena programu: 249€*/ 1 osoba
* možnosť aj na splátky


RELOOKING EXCLUSIVE
Služby navyšeNajvyššia forma ponúkaného programu Relooking. Vhodná hlavne pre toho, kto je  pracovne vyťažený, či nie je fanúšikom fitness centier. Dokonca aj pre toho, kto má rád pohodlie domova. Osobný tréner príde priamo k tebe domov.

 

Cena programu: 459€*
* možnosť platby aj na splátky, možnosť modifikácie počtu tréningov a pri dlhodobej spolupráci výrazné zľavy