Služby Navyše

MASÁŽ U VÁS DOMA

Vyberte si jednu z našich skvelých masáží a masér DOMINIK príde priamo k vám domov. Nemusíte nikam chodiť! V pohodlí domova môžete nerušene pokračovať v relaxácii aj po skončení masáže. V prípade záujmu je potrebné sa objednať v rezervačnom systéme, alebo mailom: info@katiesclub.sk, alebo telefonicky: 0904 125 124 – Katie

Ponuka našich masážnych balíčkov:

  • MEGA RELAX > 120min / 100€ / masáž celého tela + bankovanie + masáž tváre + masáž chodidiel
  • SUPER RELAX > 90min / 75€ / masáž celého tela + masáž tváre + masáž chodidiel
  • CLASSIC RELAX > 60min / 55€ / masáž celého tela
  • FYZIO RELAX > 60min/ 60€ / fyzioterapeutické cvičenia podľa potreby + masáž celého tela
  • TAPE RELAX > 60min / 45€ / známe, moderné a funkčné tapeovanie spojené s masážou celého tela
  • BACK PAIN > 60min / 60€ / masáž celého tela pomocou bankovania

TRÉNINGOVÝ PLÁN

Jedná sa o vypracovanie tréningového manuálu zväčša robeného na 15 až 20 tréningov. V praxi to znamená, že absolvujete 1x tréning s osobným trénerom, ktorý vám nastaví a nakombinuje cviky podľa vami stanoveného cieľa. Následne vám vysvetlí techniku prevedenia cvikov, ovládanie strojov, správne dýchanie a názvoslovie. Vypracovanie plánu prebieha na mieste na základe úvodného rozhovoru, dotazníka a celkovej anamnézy. Približný čas tréningovej jednotky je 60 – 80min. Po skončení klient do 2 dní obdrží tréningový plán v printovej a aj v pdf verzii, podľa ktorého následné cvičí vo zvolenom fitness centre už sám, podľa programu. Tréningový plán môže byť vytvorený na prostredie fitness centra, telocvične, funkčnej sály, či dokonca vášho domova. V prípade záujmu je nutné sa objednať mailom, alebo telefonicky.

TP je vhodné pre absolventov programu RELOOKING a RELOOKING TEAM a pre tých, ktorí už majú skúsenosti so športom.
Cena: 30€/ 1 osoba
+ vstup do fitness centra


TRÉNING BASIC

Jedná sa o klasické osobné tréningy pod vedením trénera, ktoré možno poznáte z iných fitness centier. Pred týmto typom tréningu je nutné osobné stretnutie, na ktorom sa prejdú vaše ciele, anamnézy a možnosti. Až po absolvovaní konzultácie pristúpime k tréningu. Takéto tréningy neobsahujú stravu, denník, fotenie, doplnky výživy, či iné služby, ktoré obsahuje RELOOKING a RELOOKING TEAM.
BT je vhodný pre pokročilých a skúsených cvičencov, ktorí hľadajú zmenu vo svojej tréningovej rutine a pre tých, ktorí chcú cvičiť bez zmeny stravy, alebo zaznamenávania progresu. Taktiež vhodné pre tých, ktorí absolvovali tréningový program a ešte raz by chceli absolvovať tréning s trénerom, aby sa ubezpečili, že správne všetko ovládajú.
Cena:
25€/ 1 tréning / 1 osoba
40€ / 1 tréning / 2 osoby naraz
+ vstup do fitness centra


TRÉNING COMBI

Jedná sa o kombináciu osobných tréningov BASIC a skupinových cvičení podľa vlastného výberu. Opäť je potrebné absolvovať osobné stretnutie. V takomto prípade klient absolvuje kombináciu tréningov v intervale 3x týždenne tréning za zvýhodnenú cenu.
CT – je vhodné pre tých z vás, ktorí majú radi kolektívne cvičenia a nie sú si veľmi istý v posilňovni, či funkčnej sále, no chcú viditeľné výsledky na svojom tele.
Cena:
28€ / 1x Basic Tréning + 2x skupinové cvičenie
48€ / 2x Basic Tréning + 1x skupinové cvičenie
+ vstup do fitness centra


 EAT FRESH – BE FRESH

Trénujete poctivo, no nevidno výsledky? Možno je problém v strave. Neviete čo jesť pred, alebo po tréningu? Chcete mať istotu v tom, ako má vyzerať zdravý tanier? Pokiaľ áno, táto služba je presne pre vás! Ponúkame vám možnosť objednať si konzultáciu s expertkou na stravovacie režimy, ktorá vám objasní veľa vecí a taktiež aj nastaví ten správny stravovací režim a odporučí vám aj správny pohyb. Žiadne diéty a trápenie. Ale chutná a vyvážená strava. Konzultácia obsahuje aj telesnú analýzu, ktorá nám odkryje ďalšie parametre, ktoré vám vysvetlíme a poradíme, ako ďalej. Pokiaľ máte záujem o konzultáciu, stačí nás kontaktovať mailom, telefonicky, alebo sms. Miesto a čas prispôsobíme vašim požiadavkám.
Cena:
30€/ cca 60 – 80min stretnutie / vrátane materiálov


RELOOKING PROGRAM

Relooking classic je základný tréningový program. Je to komplexný cvičebný program, ktorý je maximálne personalizovaný nielen typmi tréningov a výberom cvikov, ale aj dňami a časom, ktorý si určíš ty a my sa prispôsobíme. Zaručene zažiješ pestré, dynamické a vždy iné tréningy. Súčasťou programu je aj test telesnej zdatnosti pred a po skončení, spolu aj s meraním, vážením, či celkovou telesnou analýzou, edukáciou, tréningovým denníkom a doplnkom výživy. Program obsahuje celkovo 19 lifestylových tréningov a 20% zľava na všetky masáže.

Cena programu:
CLASSIC: 359€* 1 osoba samostatne/ 299€* pri 2 osobách/ 239€* pri 3 osobách cvičiacich naraz + permanentka
* možnosť platby aj na splátky, možnoti modifikovania počtu tréningov a pri dlhodobej spolupráci výrazné zľavy.


RELOOKING TEAM

Špecifická forma programu, ktorá prebieha v malej skupinke do 6 osôb. Sila tímu skutočne posúva ďalej. Program je vhodný hlavne pre milovníkov skvelej partie a najmä ak si súťaživý typ. Hlavným rozdielom v programe TEAM je, že dni a časy tréningov sú presne dané a taktiež je daný aj začiatok a koniec kurzu. Ty sa prispôsobíš skupinke, no skupinka sa ti odvďačí energiou a atmosférou. Zaručene zažiješ pestré, dynamické a vždy iné tréningy. Súčasťou programu je aj meranie, váženie, či celková telesná analýza, edukácia a doplnky výživy. Program obsahuje celkovo 19 lifestylových tréningov + 1x workshop o zdravej strave a 20% zľava na všetky masáže.

Cena programu: 249€*
* možnosť aj na splátky


RELOOKING EXCLUSIVE
Najvyššia forma ponúkaného programu Relooking. Vhodná hlavne pre toho, kto je  pracovne vyťažený, či nie je fanúšikom fitness centier. Dokonca aj pre toho, kto má rád pohodlie domova. Osobný tréner príde priamo k tebe domov. Ušetríš tak čas a hlavne nič sa nevyrovná pohode, ktorú cítiš doma. My prinesieme všetko náradie a náčinie potrebné k tréningom.  Doslovo zmeníme tvoju obývačku na fitko. Program je maximálne personalizovaný nielen typmi tréningov a výberom cvikov, ale aj dňami a časom, ktorý si určíš ty a my sa prispôsobíme. Súčasťou programu je aj test telesnej zdatnosti pred a po skončení, spolu aj s meraním, vážením, či celkovou telesnou analýzou, edukáciou, tréningovým denníkom a doplnkom výživy.Program obsahuje celkovo 19 lifestylových tréningov + 1x workshop o zdravej strave a 20% zľava na všetky masáže.

Cena programu: 459€*
* možnosť platby aj na splátky, možnosť modifikácie počtu tréningov a pri dlhodobej spolupráci výrazné zľavy