Služby Navyše

DIAGNOSTIKA DIASTÁZY

Diagnostika prebieha najprv samotným rozhovorom v spojení s anamnézou zdravotnou aj športovou. Následne prejdeme k diagnostike, ktorá je bezbo bezbolestná (palpácia). Vyhodnotíme výsledky a rozsah poškodenia brušnej steny a navrhneme najvhodnejšie riešenia. Rezervácie mailom.
Cena: 30€ / 1 osoba / 30min


MASÁŽE A FYZIOTERAPIA

V našom Katies clube masíruje SLÁVKA – fyzioterapeutka, masérka a inštruktorka SM Systém a Jogy. Taktiež aj KAROL: športový masér a fyzioterapeut s dlhoročnou praxou s profesionálnymi športovcami. Masáž je prispôsobená podľa potreby a po diagnostike. Objednávanie cez rezervačný systém, alebo mailom.

  • KRK a ŠIJA > 30min / 18€/ masáž v sede na masérskej stoličke
  • CHRBÁT > 30min / 18€/ masáž chrbta
  • CHRBÁT > 60min / 26€/ masáž chrbta
  • CELÉ TELO > 60min / 29€ / masáž celého tela
  • FYZIOTERAPIA > 60min / 29€/ fyzioterapeutické cvičenia podľa potreby + masáž
  • KINESIOTEPING > 30min / 23€ / liečenie + fixovanie + fyzio praktiky + masáž

BE FRESH – telesná analýza

Workshop na tému základných informácií o stravovaní. Bazálny metabolizmus, počítanie kalórií, príjem, výdaj, kalorický deficit a nadbytok, ideálna rovnováha, zloženie stravy, dostatočný pitný režim a navyše to všetko je doplnené štúdijným materiálom a samotnou telesnou analýzou vášho tela (tuk, voda, svaly, a.i.). Objednávky mailom.
Cena: 30€ / 1 osoba / 60min

TRENINGOVÝ PLÁN

Je vypracovanie tréningového manuálu, podľa kotrého následne sami cvičíte. Tréner nakombinuje správne cviky, nastaví správne hmotnosti a vysvetlí techniku prevedenia, ovládanie strojov a manipuláciu s náradím a náčiním. Program môže byť vytvorený na priestor fitness centra, hotela, telocvične,… Po skončení klient do 2 dní obdrží pdf dokumnet. Objednávky mailom.
Cena: 30€ / 1 osoba / 60min