Ladywork®

Program LADYWORK® tvoria kurzy zamerané na nápravu diastázy a posilnenie panvového dna vo všetkých vrstvách a následne na spevnenia a vyformovanie postavy.

Ladywork – HELP ME > Kurz zameraný na nápravu diastázy a spevnenie panvového dna. Vhodné pre všetky ženy po pôrode. Vždy 1. lekcia v kurze je diagnostická a úplne zadarmo! Tak zistíte, či sa vás daný problém týka.

 

 

Ladywork – SHAPE ME > Kurz zameraný na spevnenie a vyformovanie postavy, pre všetky ženy po pôrode. Kurz je hlavne určený ženám, ktoré netrpia diastázou, alebo inými popôrodnými komplikáciami. Ideálne pre absolventky Ladywork – HELP ME.


Programy LADYWORK obsahujú:

  • 10x tréning
  • permanentku do fitness centra
  • ladywork diár
  • pitný režim (káva, čaj, minerálna voda)
  • doplnky výživy (L-carnitín, iontové drinky)
  • poradenstvo a edukáciu

Rezervácia skupinových kurzov v predstihu mailom: info@katiesclub.sk


Ladywork – HELP ME: 69€/ 1 osoba
Ladywork – SHAPE ME: 69€/ 1 osoba
Ladywork DIAGNOSTIKA: 30€/ 1 osoba  (individuálne stretnutie s trénerkou, ktoré obsahuje: diagnostiku, informačné materiály, základné cviky, techniky na úpravu, edukáciu. Čas a deň si určíte vy.)

Individuálne kurzy: 189€*
 1 osoba/ 149€* pri 2 osobách naraz/ 119€* pri 3 osbách naraz/ 79€* pri 4 osobách naraz

*cena je uvedená vrátane permanentky do fitness centra v hodnote 40€.


ANDREA J.: „Zuzka je skvelá trénerka. Venovala sa nám každej osobitne. Veľmi oceňujem jej prístup a chválim.“
MAJKA R.: „Ja som nadmieru spokojná so všetkým, ste super, aj prostredie..Dlho som sa rozmýšľala o nejakom cvičení a hľadala, som rada že som sa rozhodla prísť práve k vám!“
MARTINA L.: „Ďakujem za možnosť chodiť na cvičenie. Veľmi mi sadla Zuzkina povaha a štýl práce – pokoj a povzbudenie. Jej úsmev a šírenie pozitívneho myslenia a cítenia. Veľmi sa mi páčilo, že aj o deti bolo postarané“