Fitness Club

Fitness clubMomentálne sa nachádzame v: KOŠICIACH, GELNICI, PAŇOVCIACH a vo VEĽKOM FOLKMARI.

Náš fitness club a hlavná základňa sa nachádza v KOŠICIACH NA KUKUČÍNOVEJ 7 (oproti Kulturparku). Sme klubové fitness centrum s rodinnou atmosférou, výbornou polohou a výhodným parkovaním priamo pred budovou. Ponúkame široké spektrum skupinovýchindividuálnych, či rehabilitačných programov. Náš tím trénerov pomôže každému, kto by chcel začať so zmenou životného štýlu, či odstrániť akútne bolesti pohybového aparátu. Našou prioritou je zdravie, preto každý program personalizujeme a edukujeme, ako správne cvičiť. Stačí nás kedykoľvek kontaktovať a radi vám pomôžeme a poradíme.

 


GELNICA: Prostredníctvom našich tréneriek LENKY a BLANKY sa môžete pripojiť na skupinové cvičenia TABATA a KRUHÁČ. Cvičíme v ZŠ Gelnica, Hlavná 121. Aktuálny rozvh.

VEĽKÝ FOLKMAR: Prostredníctvom našej trénerky BLANKY sa môžete pripojiť na skupinové cvičenia TABATA. Cvičíme v ZŠ Gelnica, Hlavná 121. Aktuálny rozvh.

PAŇOVCE: Prostredníctvom nášho košického tímu sa môžete pripojiť na skupinové cvičenia TABATA a HIIT TRÉNING. Cvičíme v MASEK CLUBe, Paňovce 171. Aktuálny rozvh.