Fitness Club

Momentálne sa nachádzame v v troch mestách: V KOŠICIACH sme v priestoroch 7DAYS GYM na Južnej triede 115 a v ASTORIA FIT&GYM, na Južnej trieda 29. V GELNICI pravidelne cvičíme na základnej škole. V SPIŠSKÝCH VLACHOCH cvičíme na základných školách.

Aj napriek tomu, však intenzívne hľadáme svoje vlastné priestory v Košiciach, kde by sme mali našu základňu. Stále sa môžete stať členmi Katies club a trénovať s nami a pod naším vedením. Tím trénerov pomôže každému, kto by chcel začať s cvičením a so zmenou životného štýlu. Na výber máme široké spektrum skupinových, či individuálnych/ lifestylových, alebo klasických cvičebných programov. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme a poradíme.

GELNICA a OKOLIE Prostredníctvom našej trénerky LENKY sa môžete pripojiť na skupinové cvičenia TABATA a KRUHÁČ. Navyše, sú k dispozícii nové permantky s množstvom výhod.

Katie De Chimp Fitness Club
ZŠ Gelnica, Hlavná 121

 

SPIŠSKÉ VLACHY  a OKOLIE. Prostredníctvom našej trénerky SVETI sa môžete pripojiť na skupinové cvičenia TABATA, LADYFIT a BODYWORK. Navyše, sú k dispozícii nové permantky s množstvom výhod.

Katie De Chimp Fitness Club
ZŠ Komenského 6 a ZŠ sv. J. Krstiteľa, Spišské Vlachy

 

Katie De Chimp Fitness Club
KOŠICE: Južná trieda 115 a Južná trieda 29
GELNICA: ZŠ, Hlavná 121
SPIŠSKÉ VLACHY: ZŠ Komenského 6